Top

Grafik/Web designer

BIG WAVE MEDIA – Agencja Interaktywna skupiająca utalentowanych ludzi, którzy czuwają nad zapleczem marketingowym dla wielu firm. Wraz z rozwojem firmy, powiększamy nasz dział specjalistyczny.

Opis stanowiska pracy:
  • ​Projektowanie graficzne: stron www, sklepów,  portali, banerów do kampanii internetowych (AdWords, Social Media), infografik, prezentacji, ofert sprzedażowych
  • Tworzenie  identyfikacji wizualnej
  • Dobieranie i obróbka zdjęć
  • Wsparcie graficzne zespołu przy tworzeniu dokumentacji
  • Przygotowywanie projektów ulotek, katalogów, wizytówek, itp.
  • Projektowanie logotypów

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość programu Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator
  • Umiejętność tworzenia nieszablonowych projektów graficznych (poparte portfolio);
  • Podstawowa wiedza z zakresu przygotowywania grafik SM
  • Zmysł estetyczny
  • Umiejętność kreatywnego myślenia
  • Terminowość
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Miłą atmosferę
  • Możliwość pracy zdalnej

CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać pod adres: hello@bigwavemedia.pl. Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Zadzwoń: +48 795-730-370
Pn-Pt: 9:00-17:00